ZorgMies maakt het leven leuker!

CONTACT

Vestigingen ZorgMies Nederland

Hoofdkantoor / Regio Drechtstreek
Jeannette Kooiman en Margriet Melles
T   078 - 78 20 560 
E   info@zorgmies.nl


Regio Alblasserwaard

Arwin Mijnster
T   06 - 54 94 58 46

E   alblasserwaard@zorgmies.nl


Regio Barendrecht
Lynda van den Ouden
T   06 - 14 11 69 80 
E   barendrecht@zorgmies.nl


Regio Breda

Annette van Bergen
T   076 - 78 20 525
E   breda@zorgmies.nl


Regio Delft
Linda Brom
T   015 - 78 10 560 
E
   delft@zorgmies.nl

Regio ’t Gooi
Jack Bezemer
T   035 - 78 20 560 
E   hetgooi@zorgmies.nl


Regio 't Groene Hart

Jolanda Malipaard
T   0172 - 787 560

E
  groenehart@zorgmies.nl


Regio Hoeksche Waard
Nisette Geurtsen
T   06 - 34 94 08 32
E   hoekschewaard@zorgmies.nl

 

Regio Rijk van Nijmegen
Maaike van Oostrum
T   06 - 14 90 85 49 030-
E   rijkvannijmegen@zorgmies.nl


Regio Rotterdam e.o.
Nicolette Bol Raap
T   010 - 76 40 898
  rotterdam@zorgmies.nl

Regio Vught-De Meierij
Betty van Lith
T   073 - 78 20 255 
E   vught@zorgmies.nl


Regio ZOUT (ZuidOost UTrecht)
Jeanette Knoop
T   0343- 227 007 030-
E   zout@zorgmies.nl


Regio Zwolle
Majanka Heesemans en Gineke Meering
T   038 - 78 20 560
E   zwolle@zorgmies.nl


Voor de volgende regio's zijn wij op zoek naar nieuwe licentienemers. 
Neem voor meer informatie of voor uw zorgvraag contact op met het hoofdkantoor: 078 - 78 20 560

Regio Ridderkerk
E   ridderkerk@zorgmies.nl

Regio Nieuwegein
E   nieuwegein@zorgmies.nl

Regio Kennemerland
E   kennemerland@zorgmies.nl

Regio Goeree
E   goeree@zorgmies.nl

Regio Den Haag
E   denhaag@zorgmies.nl

Regio Hoek van Holland-Westland
E   hvh-westland@zorgmies.nl

Regio Zoetermeer
E   zoetermeer@zorgmies.nl

Regio Flevoland
E   flevoland@zorgmies.nl

Regio Zutphen
E   zutphen@zorgmies.nl

Regio Assen
E   assen@zorgmies.nl

Regio Breukelen
E   breukelen@zorgmies.nl

Regio Waalwijk
E   waalwijk@zorgmies.nl

Regio Veenendaal
E   veenendaal@zorgmies.nl

Regio Waadhoeke-Friesland
E   waadhoeke@zorgmies.nl

Regio Amsterdam
E   amsterdam@zorgmies.nl