ZorgMies maakt het leven leuker!

CONTACT

Vestigingen ZorgMies Nederland

Regio Drechtstreek (hoofdkantoor)
Jeannette Kooiman en Margriet Melles
T   078 - 78 20 560
E   info@zorgmies.nl

Regio Rotterdam
Nicolette Bol Raap
T   010 - 76 40 898
E   rotterdam@zorgmies.nl

Regio ’t Gooi
Jack Bezemer
T   035 - 78 20 560
E   hetgooi@zorgmies.nl

Regio Flevoland
T   078 - 78 20 560
E   flevoland@zorgmies.nl

Regio Gouda
T   078 - 78 20 560
E
   gouda@zorgmies.nl

Regio Alblasserwaard
Arwin Mijnster
T   06 - 54 94 58 46

E   alblasserwaard@zorgmies.nl

Regio Ridderkerk
Edward Piena
T   0180 - 78 35 60

E   ridderkerk@zorgmies.nl

Regio Kennemerland-IJmond
T   078 - 78 20 560
E   kennemerland@zorgmies.nl

Regio Goeree
T   078 - 78 20 560
E   goeree@zorgmies.nl

Regio Den Haag
T   078 - 78 20 560
E   denhaag@zorgmies.nl

Regio Hoek van Holland-Westland
Rolanda Lampen
T   0174 - 78 35 60
E   hvh-westland@zorgmies.nl

Regio Zoetermeer
T   078 - 78 20 560
E   zoetermeer@zorgmies.nl

Regio Delft
Linda Brom
T   015 - 78 10 560
E   delft@zorgmies.nl

Regio Arnhem 
Marjan Noordhoek en Mirjam den Hartog
T   026 - 78 20 160
E   arnhem@zorgmies.nl

Regio Zutphen
T   078 - 78 20 560
E   zutphen@zorgmies.nl

Regio Breda
Annette van Bergen
T   076 - 78 20 525
E   breda@zorgmies.nl

Regio Assen
T  078 - 78 20 560
E   assen@zorgmies.nl

Regio Friesland
T   058 - 78 20 460
E   friesland@zorgmies.nl

Regio Hoeksche Waard
Edward Piena
T   0186 - 78 21 80
E   hoekschewaard@zorgmies.nl

Regio Vught-De Meierij
Betty van Lith
T   073 - 78 20 255
E   vught@zorgmies.nl

Regio Breukelen
T   078 - 78 20 560
E   breukelen@zorgmies.nl

Regio Waalwijk
Michelle Willems
T   06 - 83 57 50 73
E   waalwijk@zorgmies.nl

Regio Veenendaal
T   078 78 20 560
E   veenendaal@zorgmies.nl

Regio Zwolle
Majanka Heesemans en Gineke Meering
T   038 - 78 20 560
E   zwolle@zorgmies.nl

Regio Nieuwegein
Annemiek de Haan
T   030 - 369 02 29030-
E   nieuwegein@zorgmies.nl